Harlem Swing Istanbul'da!Aşağıdaki haber CNNTürk'ten alıntıdır:

New York tiyatrolarında müzikal dalında büyük ödüller kazanan "Harlem Swing" müzikali, 2011-2012 dünya turnesi kapsamında İstanbul'da 4 gösteri sunacak.

Türker İnanoğlu Maslak Show Center'dan (TİM) yapılan yazılı açıklamaya göre, Broadway'in müzikal hitlerinden biri olan "Harlem Swing", 2011-2012 sezonunu kapsayacak yeni bir dünya turu ile sahnelere geri dönüyor.

7 müzisyenden oluşan caz orkestrasının gerçekleştireceği turne, 14 ile 16 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da TİM Show Center'da başlayıp, Paris, Münih, Stokholm, Barselona, Londra, Atina ve Budapeşte gibi şehirlerde devam edecek.

Broadway tarihinin en başarılı müzikali olarak tanımlanan ve şimdiye kadar sadece Broadway'de 1600 kez sergilenen gösteri, Afro Amerikan ırkın acı tatlı olaylarla dolu yaşantısını anlatıyor.

6 kez dünya turnesine çıkan ve New York, Londra ve Paris'te sanatseverlerden büyük ilgi gören "Harlem Swing" gösterisi, olağanüstü müzikleri ve mizahi yapısıyla da tüm zamanların en iyi klasikleri arasında yer alıyor.

Biletleri Biletix'te satışa sunulan müzikal, 14 Ekim cuma günü saat 21.00'de, 15 Ekim Cumartesi günü saat 15.00 ve 21.00'de, 16 Ekim Pazar günü de saat 15.00'te sanatseverlerle buluşacak. 

Ben gitmeyi çok istiyorum, benim gibilere duyurulur :)

0 yorum var.: