Maybelline Dream Mat Powder ♥


Uzun zamandır kullandığım en başarılı pudra olduğunu söylemek istiyorum! Ne zamandır aklımda denemek vardı fakat elimde çok pudra olduğu için bekletiyordum, dün aldım Gratis'ten, 20% indirim vardı, 21tl gibi bir fiyata aldım sanırım. 
Bu arada Boyner'de de bir alırsan ikincisi 50% indirim vardı, oradan da alabilirsiniz. 
Ürünün tek başına bir kapatıcılığı yok ama adından da anlaşılacağı gibi başarılı bir matlık sağlıyor. Ben MAC MSF kullandığımda genelde birkaç saat içinde yeniden parlamaya başlıyorum fakat bu üründe bunu yaşamadım. 
Aynı şekilde gün içerisinde makyaj tazelemek için de son derece güzel bir ürün çünkü ciltte toplanma ya da tabaka gibi durma gibi dertleri yok, son derece hafif. Henüz sivilcelenme yapmadı ama yapmıyor demek için henüz çok erken. 
Ben Golden Beige yani 03 numarasını, en açık rengini aldım. Renk olarak NW-NC15'im ve zaten transparan bir ürün olduğu için bu tonun cildimi iyi bir şekilde aydınlattığını düşünüyorum. 
Sonuç olarak bitirme pudrası, matlaştırıcı pudra, fondoten üzerine hafifçe geçilecek ürün, ne derseniz diyebilirsiniz adına; Dream Mat Powder benden geçer not aldı. MSF'yi ağır yapısı, birkaç saat sonra ciltte tabakalanması, gözenekleri belirginleştirmesi ve bende hafif sivilcelenme yapmasından ötürü bitirdikten sonra uğurlama vakti gelmiştir, bilginize =)

2 yorum var.:

Gamsem dedi ki...

Katılıyorum yazdıklarının hepsine bende çok severek kullanıyorum aynı zamanda dream satin liquid fondoteni ile birlikte kullanıyorum gerçekten sonuç çok iyi watsons ve gratislerde bu ara maybelline'de 3 al 2 öde var severek kullanıyorsan bilgin olsun sevgiler :)

Adsız dedi ki...

bak ben bunu hic bilmiyordum, okadari iyiyse bende bakayim pudra bakiniyordum zaten. blogun cok güzel! : )