Kate Middleton'un İlk Resmi Kraliyet Portresi - ve Bluzu


Geçen hafta dünyaya tanıtılan ve Londra'daki Ulusal Portre Galerisi'ndeki yerini alan Kate Middleton'un ilk resmi tablosu beklenilen beğeniyi göremedi. Kate Middleton'un kendisi, portreyi beğendiğini söylüyor; ancak ne kadar doğru söylüyor bilemedim. Sanki birazz...yaşlı? Aynı zamanda portre çok karanlık olduğuna ilişkin eleştriler de alıyor. Portrenin sanatçısı Paul Emsley.

Kate Middleton'un üzerindeki bluzu merak edenlere duyurulur; düşes bu portre için French Connection seçmiş; bluzun fiyatı 50$. sitesinde hala beyazı, bordosu, laciverti ve siyahi sınırlı sayıda satışta. 5 yorum var.:

gonca gp dedi ki...

Kate canım bak gelecekte bak böyle olacaksın :) Sürekli gülümsediği için mimik çizgileri çok belirgin olacakmış. Bu bir işaret olmalı. :)

Selda akçay dedi ki...

çok güzel ve çok asil duruyor ya :D

luna dedi ki...

Kesinlikle çok yaşlı durmuş, bir de de nasıl tarif etsem bilemedim, sanki resim bulanık gibi. Karanlık olduğu da ayrıca doğru.

DygN Design dedi ki...

doğal hali olsun istemiş portrede demekki doğal halinde yüzü kırışık :)

uzunincekivircikk dedi ki...

Bu kadın bence çok hoş ve zarif ve bu tabloda 40ların ortalarında hatta 50 ye merdiven dayamış halde görülüyor ama yaşlanınca bile hoş olacak belli ki :D